Branşlar

 • Çocuklarımız için farklı, eğlenceli ve eğitici branşlar dersleri; onların duyguların ve bakışlarının hayata yansımalarıdır.

  Görsel Sanatlar

  İnsanı başka varlıklardan ayıran özelliklerin başında yaratıcılığı gelmektedir. Göze güzel görünmek, ruhta heyecan yaratmak, görsel sanatların amacıdır. Çocuk Kasabası'nda çocuğun fiziksel gelişiminin yaratıcılık gelişimi ile sıkı sıkıya bağlı olduğunu, her çocuğun yaratıcı anlatımında değişik bir yönünün bulunduğunu biliyor ve el becelerini yalın tekniklerle geliştiriyoruz.

  Drama

  Hayal kurmak ya da bir şeyleri taklit etmek küçük çocukların dünyasının önemli bir parçasıdır. Bu davranışlar en fazla oyun etkinliklerinde gözlemlenir. Drama çocukların çevrelerini keşfetmelerini sağlarken, muhakeme ve problem çözebilme gibi zihinsel becelerini de destekler

  Modern Dans

  Modern Dans, çocukların vücut kas yapısının düzgün bir biçimde gelişmesini sağlar. Böylece çocuklar daha esnek, daha sağlam, daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olurlar.

  Golf

  Golf dersleri ile çocukların kas gelişimi, el beceleri ve zihinsel gelişimi desteklenerek spor bilinci ile disiplinli ve kararlı davranışların kazandırılması hedeflenmektedir. Keyifli bir oyun olan golf ile çocukların hemen eğlenirken hem de öğrenirler.

  Satranç

  Satranç ile yaşam arasında hiç bir oyuna nasip olmayan bir benzerlik vardır. Satranç, yaşamda var olan ve hep var olacak mücadelenin tahta üzerinde anlatımıdır. Bu nedenle çocuklarımıza satranç eğimi vererek geleceklerinin bu disiplin ile oluşmasına katkı sağlıyoruz.

  Yüzme

  Çocuklara özel yüzme havuzumuzda, uzman eğitmenler eşliğinde, yaz okulunda, suyun terapi gücü ile çocuklarımızın rahatlamaları amaçlanır. Aynı zamanda fiziksel ve zihinsel gelişmlerine de önemli katkı sağlar.